Dom Literatury w Warszawie

Spotkanie z Arturem Sczesnym

Związek Literatów Polskich oraz Wydawnictwo Veridian zapraszają na spotkanie z Arturem Sczesnym oraz jego najnowszym tomikiem wierszy pt. „Warstwy”. Spotkanie odbędzie się w środę, 10 czerwca o godzinie 18:00 w Domu Literatury. Prowadzenie: Marlena Zynger.

W programie także część muzyczna w rodzinnym wykonaniu:

  • Artur Sczesny – gitara, śpiew i autor wszystkich utworów
  • Mika Sczesna – śpiew, tongue drum
  • Antoni Sczesny – gitara basowa

Serdecznie zapraszamy!